Новини

Виставка графіки В. Татара з приватних колекцій

Виставка графіки В. Татара

з приватних колекцій

На виставці представлено 15 робіт, які познайомлять глядачів з творчістю маріупольського майстра графіки Валерія Татара.

«Я намагався переплести сюжетну лінію, зіштовхнути її з міфологією  Стародавньої Греції та Стародавнього Риму. Все, що зав'язано на нашій історії і пов'язане з культурою Старого Завіту, Нового Завіту. Я постарався все це відобразити в своїй графіці », - розповідає художник

Інтеграційний процес, що веде до розмивання меж національних шкіл, простежується практично у всьому образотворчому мистецтві ХХ -XXI століття. З точки зору національної та інтернаціональної проблематики мистецтво ХХ-XXI століття виглядає багатоликої панорамою національних мистецтв, їх регіональних спільнот і міжнародних художніх рухів. У цілому вони утворюють систему, яку цілком можна назвати світовим мистецтвом, об'єднуючим Захід і Схід.

 

В рамках виставкової концепції - «Глобальне мистецтво» представлені роботи В. Татара виникли під впливом двох або відразу декількох культур. Познайомитися з такою виставкою дуже заманливо, так як її експозиція обозрима і зовсім не втомлює, а головна ідея виражена з рідкісною виразністю.